14.01.2013

Władczyni wilków - obrazek na szkle

     Przedstawiam obrazek, który malowałam na raty już od nie pamiętam jakiego czasu, ale na pewno rok a może więcej już minął odkąd go zaczęłam. Znalazłam w internecie kiedyś taki mały obrazeczek, przedstawiający ten motyw, niestety nie pamiętam już gdzie, od razu się zakochałam w tym obrazku, ponieważ uwielbiam wilki, są piękne, inteligentne i mają w sobie coś tajemniczego.
Wymiary obrazka: 30 x 20 cm.
      Najwięcej trudności sprawiły mi oczy wilków i twarz władczyni, nie jestem do końca zadowolona z efektu, ale też nie narzekam:) Użyłam farb transparentnych do szkła mieszanych z białą kryjącą.4 komentarze:

 1. Nie masz powodów do narzekania.Obrazek przykuwa uwagę.Mnie zaintrygowały te różne odcienie szarości i oczy wilków. Bardzo ładna praca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są te wilki, ich oczy, mam wrażenie że znam to spojrzenie....

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję:) Z oczami miałam naprawdę sporo nerwów, poprawiałam i poprawiałam:)Odcienie szarości uzyskałam mieszając biel z czernią i dodając odcienie niebieskiego, brązy lub fiolet w różnych proporcjach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale z Ciebie kokietka:)Piękny obrazek,pokazuje Twoje zdolności plastyczne i znajomość technik.Super ,gratuluję,baaaardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:) Agnieszka